Pytania i odpowiedzi

Q?

Ile czasu trwa spektakl?

A.

W zależności od tytułu od 65 do 70 minut.

Q?

Czy przewidywana jest przerwa w trakcie spektaklu?

A.

Nie, wszystkie nasze spektakle wystawiane są bez antraktu.

Q?

Dla jakiej grupy wiekowej przeznaczone są spektakle?

A.

Przedstawienia Teatru In-ART przygotowane są w taki sposób, że nawet najmłodsze dzieci (przedszkolaki) odnajdą dla siebie wartości wychowawcze i edukacyjne, ale przede wszystkim świetną zabawę. Repertuar podzielony został na trzy grupy wiekowe- dzieci młodsze, uczniowie klas IV-VI szkoły podstawowej, młodzież klas licealnych.

Q?

Czy jest możliwe spotkanie z aktorami?

A.

Tak, po wcześniejszym uzgodnieniu z organizatorem po spektaklu teatralnym aktorzy spotykają się z publicznością.Istnieje również możliwość przeprowadzenia warsztatów aktorskich dla wąskiej grupy uczniów (np.w ramach koła teatralnego) w szkole.

Q?

Kiedy i w jaki sposób można dokonać płatności za zamówione bilety?

A.

W dniu spektaklu na podstawie druku rezerwacyjnego rozliczane jest zamówienie. Płatności można dokonać gotówką w kasie po spektaklu lub na podstawie faktury przelewem na konto Teatru.

Q?

Zamówiliśmy bilety dla klasy, jednak okazało się, że kilku uczniów ze względów zdrowotnych nie może uczestniczyć w spektaklu. Czy musimy zapłacić za niewykorzystane miejsca?

A.

Zawsze staramy się rozwiązywać takie problemy z satysfakcją dla obu stron. Nawet w trudnych sytuacjach znajdujemy porozumienie traktując każdy przypadek indywidualnie. Według zapisu w druku rezerwacyjnym po uzgodnieniu z organizatorem można dokonać korekty w granicach 15% zamówionych biletów.