Czarodziejski Ołówek

Zapraszamy na niezwykłe przygody wesołego chłopca Michasia, który uwielbia rysować wszystko to, co go otacza. Michaś przeżywa mnóstwo przygód, poznaje nowych ludzi i ochoczo pomaga wszystkim wkoło. Jednak pewnego dnia, jego ołówek zostaje skradziony. Michaś musi go szybko odzyskać, bo gdy trafi w niepowołane ręce może być przyczyną wielu nieszczęść i kłopotów. Czy Michaś,
zdany tylko na siebie, odnajdzie czarodziejski ołówek? Czy zdoła ubiec tych, którzy chcą wykorzystać moc ołówka do własnych celów? Tego dowiecie się Państwo już na przedstawieniu.

W dzisiejszych czasach superbohaterów, których niezwykłe moce są obiektem marzeń przede wszystkim najmłodszych widzów, autorzy podejmują próbę uświadomienia, że prawdziwa moc tkwi w nas i żadne"gadżety" nie są w stanie dorównać wyobraźni, kreatywności czy odwadze. Miachaś co prawda gubi zaczarowany ołówek, ale znajduje coś znacznie ważniejszego - wiarę w siebie, która dodaje mu siłę w walce z wszelkimi przeciwnościami losu.

Nowatorska forma spektaklu, barwna, zaskakująca scenografia, niebywałe formy teatralne, Arktyczny oraz sugestywne kostiumy to jedyne dopełnienie niezwykle interesującej fabuły, doskonałej reżyserii i kunsztu gry aktorskiej w przedstawieniu. Będziecie Państwo mięli okazję zobaczyć szereg niepowtarzalnych tricków teatralnych uzupełnionych zdobyczami techniki XXI wieku.

Comments are closed.